Sizin Eğitimlerinizi Nasıl Dönüştürüyoruz?

Değerlendirme-Danışmanlık

Eğitimlerinizi teknolojik yetkinlikler ile geliştirebilmeniz için öncelikle ön ihtiyaç analizi yapılır. Analiz ile sizlere mevcut eğitimlerinizin teknoloji ile nasıl birleştirileceği oryantasyon programıyla aktarılır. Bu oryantasyon programı ile eğitimleriniz, içerikleriniz değerlendirilir, teknoloji ile nasıl birleştirileceği detaylı bir şekilde anlatılır. Eğitim içeriklerinizin online platformlarda nasıl kurgulanacağı, hangi formatlarda aktarılacağı ile ilgili bir danışmanlık süreci geçirirsiniz.
Burada bizimle paylaşmanız gereken kısımlar oryantasyon programında sizlere aktarılır.
Shiftedminds Yeni Nesil Eğitim Platformu olarak mevcut içeriklerinizi yeni nesil eğitim formatına dönüştürme yolculuğumuz başlar.
Tasarım olarak dönüştürdüğümüz eğitim içeriklerinde görselleştirme, videolaştırma, uygulamalar, oyunlar gibi pek çok teknolojik araçlardan faydalanmaktayız. Ayrıca Shiftedminds olarak sahip olduğumuz güçlü tasarım ekibimizle birlikte dönüştürülen bütün içerikler eğitimden faydalanacak herkese hitap edecek şekle getirilir.
Yol haritamız ise, sizden mevcut içeriğiniz alınır ve online platformda paylaşılacak formatlara ayrılır. Pratik çözümlerle pratik içerikler haline dönüştürülür ve sizinle paylaşılır.
Shiftedminds olarak yeni nesil online eğitimlerin öncüsü olduğumuz WhatsApp eğitimleri ile yola çıkmış bulunmaktayız. Halihazırda var olan WhatsApp üzerinden sunduğumuz eğitimlerimize göz atmak için lütfen tıklayınız

Open chat