Lider Beyni Eğitimi Volt Motor 19 Şubat başlangıç bitiş 3 Haziran
 • 1. Modül: Liderler İçin Stratejik Düşünce ve Planlama
 • 2. Modül: Liderlik Tanım ve Kavramları
 • 3. Modül: Takım ve Organizasyon
 • 4. Modül: İnovasyon ve Dönüşüm
28 alt başlık 4 webinar Volt Motor ile başladığımız eğitim yolculuğunda 4 ay boyunca birbirimize ilham olduk. 4 modülden oluşan 28 alt başlık ve dahasını konuştuğumuz, derinleştiğimiz webinarlarımız ile Lider Beyni programımızda liderliği yeniden tanımladık, dönüşen dünyanın eskittiği tüm kavramların yerine yenilerini koyduk. Volt Motor ekibine bize katıldığı için teşekkür ediyoruz.
Belirsizlik ve Kriz Ortamında Liderlik 24 03 / 513 kişi
Pandemi sürecinin başlaması ile bir anda içine girdiğimiz belirsizlik durumu kurumlarda ve kişilerde kaygı ve endişeyi artırarak hem sosyal ilişkilerinde hem de iş hayatında ciddi problemlere yol açtı. Shiftedminds olarak bu zorlu dönemde kurumlara ve kişilere tasarladığımız 1 haftalık online, interaktif eğitimlerimiz ile ilham olduk. Mart ayında başladığımız Belirsizlik ve Kriz Ortamında Liderlik eğitimimizi ilk 513 ile buluşturduk.
Uzaktan Çalışma ve Takım Yönetimi – İpragaz / 130 kişi / Açılış Webinarı
 • Evden Çalışma Ortamı
 • Uzaktan Yönetim Teknolojileri
 • Zaman Yönetimi
 • Takım Yönetimi ve Motivasyon
 • İş ve Sosyal Yaşam Dengesi
 • Mindfulness
 • Duygusal Denge ve Motivasyon
 • 4 Webinar
İpragaz ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Uzaktan Çalışma ve Takım Yönetimi eğitimimiz de pandemi sürecinde başlayan evden çalışma ile takımları yönetme, kolektif akıl ile zorlu süreçlerin üstesinden gelme konularına eğildik. Alanında uzman olan eğitmenlerimiz ile zorlu süreçleri fırsata çevirebileceğimiz önemli noktaları konuşarak, tüm dünyanın içinde bulunduğu değişimi ve hızlı uyumu işlediğimiz webinarlar gerçekleştirdik. İpragaz ekibine eğitime olan aktif katılımından dolayı teşekkür ederiz.
Belirsizlik ve Kriz Ortamında Liderlik 27 04 / 300 Kişi
Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz Belirsizlik ve Kriz Ortamında Liderlik eğitimimizde farklı birçok şirketten 300 kişi ile bir araya geldik. Çoğu kurumun evden çalışmaya devam ettiği bu süreçte hazırladığımız online içeriklerimiz ve gerçekleştirdiğimiz webinarlarımız ile bu değişim sürecini nasıl fırsata çevireceğimizi, zorlu koşullarda nasıl lider olunması gerektiğini konuştuk. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
Belirsizlik ve Kriz Ortamında Liderlik 23 06 / 77 Kişi
Haziran ayında 77 kişi ile gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde evlerden ofislere dönen katılımcılarımızın, değişimini ve yeni düzene uyumunu konuştuk. Tasarladığımız eğitimimiz ile yeni normal dönemin değiştirdiği tanım ve kavramları tekrardan dizayn ettik. Tüm katılımcılarımıza geri bildirimleri için teşekkür ederiz.
5- Belirsizlik ve Kriz Ortamında Liderlik 13 05 / 300 Kişi
Mayıs ayında 300 kişi ile gerçekleştirdiğimiz Belirsizlik ve Kriz Ortamında Liderlik eğitimimizde dönüşen dünya ve liderliğin yeni tanımı üzerine verimli 1 hafta geçirdik. Kolektif aklın gücüne inanarak birbirine ilham olan tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
Belirsizlik ve Kriz Ortamında Liderlik 22 07 / 54 Kişi Tosb
Otomotiv Yan Sanayi Bölgesinde yer alan firmalara düzenlediğimiz Belirsizlik ve Kriz Ortamında Liderlik eğitimimiz ile ani gelişen durumlarda değişen rolleri, krizlerin yarattığı fırsatları, zor zamanlarda gelişen yaratıcılığı konuştuk. Eğitimimize katılan Tosb bölgesinde yer alan firmalara teşekkür ediyoruz.
Belirsizlik ve Kriz Ortamında Liderlik 18 08 / 67 Kişi Tobb
Belirsizlik ve Kriz Ortamında Liderlik eğitimimizi kurumlara ücretsiz vermeye devam ettiğimiz süreçte TOBB eğitimimizden ücretli şekilde faydalanmak istedi ve Shiftedminds olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimimizden sağlanan tüm geliri Tema Vakfı’na bağışladık. Bu zorlu süreçlerde Tobb ile yaptığımız iş birliğini maksimum faydaya dönüştürdük. Tüm katılımcılarımız teşekkür ediyoruz.
Open chat