WhatsApp Üzerinden Online Eğitim

Değerlendirme-Danışmanlık

Gerek özel gerek iş konusunda günlük hayatımızın temel iletişim aracı haline gelen WhatsApp uygulamasını dünyada ilk kez kurumsal eğitim platformu olarak kullanıyoruz. Bu eğitimlere bireysel olarak katılabileceğiniz gibi kurumsal programlarımızla tüm çalışanlarınıza eş zamanlı olarak eğitim aldırmanız ve sektörünüzde rekabet avantajı sağlamanız bu platformla artık mümkün. Hem de diğer eğitim sistemlerine göre daha düşük maliyetlerle ve zamandan tasarruf ederek.

Sadece teoriden oluşmayan, pratik uygulamalarla, 21. Yüzyıl isteklerine cevap verecek niteliklerden oluşan eğitim içeriklerimizle şirketlerin her kademesinde çalışan bireylerin yetkinliklerini artırmak, kendi liderlik becerilerini keşfederek geliştirmelerini istiyoruz.

  • Yeni nesil teknolojilerle hazırladığımız eğitim yolculuğu size özel açılan Whatsapp grubuna dahil edilmenizle başlar.
  • Güne farkındalığınızı ve motivasyonunuzu arttıracak bir başlangıç yapmanız için günün konusuna uygun içeriklerin yer aldığı bir link sizinle paylaşılır.
  • Güncel, bilimsel bilgilerden oluşan, kültürel dönüşümü destekleyen, yaratıcı şekilde tasarımlaştırılmış eğitim içerikleri paylaşılır.
  • Konunun uzmanı, Türkiye’nin önde gelen isimlerinin, eğitimin pekişmesini sağlayan videoları katılımcılara gönderilir.
  • Eğitimi interaktif hale dönüştürmek, yaratıcılığı tetiklemek ve katılımcıların birbirlerine ilham olmasını sağlamak için günün konusuna uygun uygulama kartları paylaşılır. Gün boyu öğrenilen bilgiler, tekrar kartlarıyla pekiştirilir.
  • Eğitim içeriğiyle ilgili güncel, yeni yüzyıl öğretilerini kapsayan açık kaynaklar katılımcılara iletilir.
  • Eğitim konuları, interaktif şekilde öğrenmeyi ve yaratıcılığı tetiklemek için workshop ve webinarlarla desteklenir.

Open chat