İletişime Geçin

TÜRKİYE'DE BİR İLK! HEAL YOUR LIFE KURUMSAL

Heal Your Life® (Hayatınızı İyileştirin) , kişisel ve spiritüel gelişim alanının dünyadaki öncü isimlerinden Louise L. Hay tarafından geliştirilmiş, kişinin yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen, 40 yılı aşkın süredir dünyada uygulanan güçlü bir öğretidir.

Öğreti 2012’den itibaren Türkiye’de katılıma açık şekilde verilip büyümüştür. Kurumlara yönelik yeni içerikler dünyada 2015 yılında üretilmiştir .
Heal Your Life® Kurumsal Eğitimleri ;Türkiye’de 2017 itibariyle hazır hale gelmiş olup, profesyonel eğitmenlerce Türkiye'de verilmeye başlanmıştır.  Heal Your Life ® Kurumsal Eğitimleri, alışılagelmiş kurumsal eğitimlerden farklı olarak ve alternatif olacak şekilde; “Dıştan – İçe” yerine “İçten – Dışa”, “Yapma” yerine “Olma” üzerine tasarlanmış eğitimlerdir.

Temel amacımız, katılımcıların hayat motivasyonlarının artmasına katkı sağlamak, zihinsel kalıplarından yola çıkarak hayatlarının farklı alanlarındaki (ilişkiler, bolluk, başarı, sağlık vb) yaratımları ile ilgili farkındalık ve iyileşme kazandırmaktır.  Bu vesile ile çalıştıkları pozisyonda ve kurumda en yüksek potansiyellerini gerçekleştirme noktasına erişmeleri sağlanmaktadır.

 

Louise L. Hay, dünyaca ünlü bir konuşmacı, yazar ve eğitmendir.
Kişisel Gelişim alanında bir kitabın, bir milyon adetlik satış rakamına ulaşması büyük bir başarı olarak nitelenirken, Louise Hay’in “You Can Heal Your Life” (Türkçe çeviri: Düşünce Gücüyle Tedavi) kitabı 50 milyon adetlik bir satış rakamına ulaşmış; Heal Your Life ® öğretisi, milyonlarca insanın yaşamına sağlık, ilişkiler, bolluk, başarı gibi alanlarda köklü bir etki sağlamıştır.
Louise Hay’in, genel anlamda ülkemizde ve dünyada en bilinen hikayesi 80’li yıllarda yakalandığı ileri derece kanser hastalığını mucizevi şekilde her hangi bir ilaç tedavisi görmeden iyileştirmiş olmasıdır.
Louise Hay, kendi yazdığı kitapların yanı sıra, HAY HOUSE isimli dünyaca ünlü yayınevinin kurucusudur. HAY HOUSE kişisel gelişim alanındaki organizasyonları, iletişim kanalları, yayımladığı kitap ve özel çalışmalarıyla bu alanda farklı öğretilere ilgi duyan kişilerin dünyadaki birincil kaynağıdır.
Louise Hay öğretisi, günümüzde eğitmenler ve yazarlar aracılığı ile dünyada insanlara katkı sağlamaya devam etmektedir.
Heal Your Life®’ın temel özelliği, katılımcının iç dünyası üzerine güçlü şekilde odaklanıp, fiziksel-zihinsel-duygusal ve ruhsal boyutlarda farklı teknikler uygulayarak kişinin farkındalığı ve değişiminde olumlu anlamda sarsıcı bir etki sağlayabilmesidir.
Heal Your Life® öğretisinin en genel uygulanış biçimleri, 2 günlük-1 günlük- yarım günlük ve 1-3 saatlik katılıma açık seminer/eğitimler, ayrıca kurumlara özel içerikler olarak gruplanmaktadır.
Çalışmada yöntem olarak, katılımcıların kolaylıkla uygulayabildiği nitelikte içsel farkındalık çalışmaları, özel müzikler, grup ve kişi bazında uygulamalar kullanılır.
Heal Your Life® çalışması zihinsel-duygusal anlamda güçlü ve etkili olmasının yanı sıra kişinin eğlenebileceği ve keyif alacağı süreçleri yoğun şekilde içerir.
Tüm seminer ve atölyelerde, bu öğretinin en temel prensiplerini içeren bilgiler, bazı süreçleri deneyimleten pratik uygulamalar eşliğinde katılımcılarla paylaşılmaktadır.