İletişime Geçin

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ.. VE NEDEN?

Günümüz dünyasının iş hayatı, sıra dışı seviyelerde zihinsel güç gerektiriyor. 

Birçoğumuz açık ofislerin dikkat dağıtıcılığıyla, hedef tutturma baskılarıyla, iş ve ev hayatını dengelemenin zorluklarıyla mücadele ediyoruz. Yeniliklerin ve rekabetin sınırlarını zorlamayla beraber  gelen kaçınılmaz iniş çıkışlara rağmen, istikrarlı bir performans göstermemiz her zamankinden daha fazla isteniyor. Farkındalık, bu yeni çalışma devrinde başarılı olmak için yeni araçlar ve becerilerle performansı arttırıyor. Aynı zamanda kurum kültüründe liderlik vasıflarını ve kişilerin mutluluk kapasitesini genişletiyor.

Şirket yönetim kurulu ve icra kurulu üyeleri, yöneticiler, sporcular, sanatçılar ve hayatında yaratıcılık, performans ve başarı kapasitesini arttırmak isteyen birey ve ekiplerle çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA

Shiftedminds, uzun yıllar iş hayatının içerisinde, özellikle büyük ölçekli şirketlerde üsy düzey pozisyonlarda bulunmuş, hayatın her alanında  edindikleri yaşam tecrübelerini Oxford, Univesity of Massachusetts gibi dünyanın saygın üniversitelerinden aldıkları bilimsel temelli farkındalık eğitimleri yanı sıra yine dünyanın saygın motivasyon ve yaşam  koçları ve spiritüel liderlerinden aldıkları eğitimlerle harmanlayan,  mutluluk ve başarının öğrenilebilir bir beceri olduğunu deneyimlemiş kişiler tarafından kuruldu.

Kurucumuz Gülferi Yıldırım ve alanında uzman eğitmenlerimiz, hayatta ve iş yaşamında başarı ve mutluluğa giden yolları , günlük hayata kolaylıkla adapte edilebilen pratik uygulamalar ve eğlenceli eğitim programlarıyla şirketlerle buluşturuyor. İş ve hayat tatmini yüksek çalışanlara sahip şirketler hedeflerine ulaşan şirketlerdir.

NEDEN SHIFTEDMINDS?

Biz, performansı ve şirket kültürünü iyileştirmek için farkındalık ve EQ (duygusal zeka) öğretme konusunda uzmanız.

* Kurumsal bir ortam içinde nöröbilim temelli farkındalık  ve kişisel gelişim alanında deneyimli eğitmenler.

* Güvenilir, bilim tabanlı.

* Bizim tutkumuz, beyin performansını ispatlanmış, araştırma destekli metotlarla geliştirmek. Mutlu insanlarla, mutlu bir dünyada yaşamaya katkıda bulunmak.

Shiftedmins eğitimleri  algılama, düşünme ve karar verme şeklimizi kökten değiştirmek için farkındalık ve nöroplastisite (insan beyninin neredeyse sınırsız öğrenme kapasitesi ve yapısını değiştirebilme kabiliyeti) kullanır.