İletişime Geçin

Gülferi Yıldırım

Gülferi Yıldırım

Psikoloji ve Nörobilim Uzmanı

 Nörobilim ve psikoloji temelli

•Mutluluk
•Liderlik
•Yaratıcılık
•Stres Yönetimi
grup eğitimleri, bireysel kariyer ve mutluluk koçluğu

 

İTÜ Elektronik Mühendisliğinden mezun ve Yeditepe Üniversitesi’nden (MBA) işletme yüksek lisansına sahip olan Gülferi Yıldırım, Üsküdar Üniversitesinde Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programının ardından halen Nörobilim Yüksek Lisansına devam etmektedir. Aynı zamanda Kültür Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak İletişim ve Marka Yönetimi dersleri vermektedir.

Kurumsal dünyada, 25 yılı aşkın süredir strateji, organizasyonel yapılanma, iletişim ve pazarlama konularında danışmanlık ve liderlik yapmaktadır. Her yıl İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenen Mutlu İnsan ZihinRuhBeden  festivallerinin kurucusudur.

Kendini keşfetmek üzere çıktığı yolda Türkiye’den, Güney Afrika’ya, ABD’den Peru’ya, Hindistan’dan İngiltere’ye ve Bali’ye pek çok eğitime katıldı. Bunların bir kısmı Oxford, MIT, University of Massachusetts gibi dünyanın saygın üniversitelerinde aldığı Mindfullness, Meditasyon ve nörobilim temelli liderlik eğitimleriyken bir kısmı ruhsal ve kişisel gelişim alanında spiritüel çalışmalardı.

Doğunun binlerce yıllık kadim bilgilerini, batı bilimi ışığında kendi kurumsal deneyimleriyle sentezleyerek oluşturduğu liderlik, motivasyon, stres yönetimi ve mutluluk eğitimleriyle insanların içsel motivasyonlarını ve güçlerini artırarak yaşamlarının her alanında başarı ve mutluluğa ulaşmalarına vesile oluyor.