İletişime Geçin

Gülferi Yıldırım

Gülferi Yıldırım

Mindfulness ve Psikoloji Danışmanı

 Nörobilim ve psikoloji temelli

•Mutluluk
•Performans
•Motivasyon
•Başarı 

eğitimleri

Mutlu ve başarılı bir hayat herkesin hakkı. Mutluluk bir hedef değil, yaşamın her alanında, her an deneyimlenebilen zihinsel bir beceri. Ve “ Mutlu İnsan” mottosuyla kurumsal iş dünyası ve kişisel gelişim alanında edindiğim tecrübe ve bilgileri paylaşarak hayat amacımı gerçekleştiriyorum.

İTÜ Elektronik Mühendisliğinden mezunum.  Biyomedikal teknolojiler alanında uzmanlığım ve Yeditepe Üniversitesi’nden (MBA) işletme yüksek lisansım var. Üsküdar Üniversitesinde Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans eğitimi ardından halen aynı üniversitede Nörobilim Yüksek Lisansa öğrenime devam etmekteyim. Aynı zamanda Kültür Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak İletişim ve Marka Yönetimi dersleri vermekteyim.

Sağlık sektöründe 25 yılı aşkın süredir strateji, organizasyonel yapılanma, iletişim ve pazarlama konularında danışmanlık ve yöneticilik yapmaktayım.

Mutlu İnsan ZihinRuhBeden platformu ve festivalinin kurucusuyum. Gülferi yazıyor: Mutluinsan bloğumda ve çeşitli web sitelerinde yazıyorum.

Profesyonel iş yaşantımın yanında, kendimi keşfetmek üzere çıktığım yolda Türkiye’den, Güney Afrika’ya, ABD’den Peru’ya, Hindistan’dan İngiltere’ye ve Bali’ye pek çok eğitime katıldım. Bunların bir kısmı dünyanın en önemli spiritüel liderleri ve şaman şifacılarla yapılan çalışmalarken, bir kısmı dünyanın en saygın üniversitelerinde akademik düzeyde insan davranışları ve psikolojisi alanında nörobilim temelli farkındalık eğitimleriydi. Oxford’da Meditasyon, Boston MIT Neuroscience for Leadership, ABD Antony Robins UPW, University Of Massachusetts Mindfullness Tools bunlardan bazıları.

Oğlum Can Berk, snowboard, şarkı söylemek, dans etmek, spor , dünyayı görmek, okumak, yazmak, öğrenmek ve meditasyon vazgeçilmezlerim. Dokunduğum insanların hayatında farkındalık yaratmayı ve ilham vermeyi seviyorum.