İletişime Geçin

Ceyda Tüfekçi

Ceyda Tüfekçi

Eğitmen&Koç/Heal Your Life

“Kendi kıymetini bilen , insanlara kendi kıymetlerini keşfetmeleri yolunda eşlik eden bir pusula 
olmak“
Hayat amacını böyle ifade ediyor Ceyda. 1973 yılında doğan , Kadıköy Anadolu lisesi, İstanbul 
Üniversitesi İng İşletme Fakültesi ve İst Üniversitesi İşletme Finansmanı yüksek lisansının ardından , İMKB, çeşitli aracı kurumlar ve portföy şirketlerinde yöneticilik yapan Ceyda, 2007 yılında geçtiği Bankacılık sektörü macerasını 2013 yılında şube müdürü iken sonlandırdı. İş hayatı boyunca banka ve aracı kurumlarda liderlik, kişisel gelişim, ilişkiler eğitimleri verdi. STK larda aldığı aktif görevleri halen sürdürmekte olup, topluma hizmet ilkesini benimsemiştir. 
Fayda yaratmak, dönüşüme aracı olmak, insanlara dokunmak misyonunun kendisini de büyüttüğünü ve geliştirdiğini keşfetmesi ile birlikte Koçluk dünyasına adım attı. ICF akredite bir koçluk okulu olan CTI da Co-Active® koçluk ve sonra yine CTI da sertifikasyon sürecini tamamladı. 5 farklı modülden oluşan ICF ( Uluslar arası Koçluk federasyonu ) tarafından akredite edilmiş koçluk eğitimi CTI ( The Coaches Training Institute ) bünyesinde tamamladı. CTI sertifikasyon eğitimini tamamlayarak CPCC (Certified Proffessional Co Active Coach ) ünvanına sahip oldu . Hayatına; CTI akredite, profesyonel koç olarak devam etmekte, eğitmenlik, danışmanlık, mentörlük ve Bireysel Koçluk, İlişki Koçluğu ve Yönetici Koçluğu yapmaktadır. 

2015 yılında dünyaca ünlü Spiritüel Lider ve tüm dünyada 50 milyon satış rakamına ulaşan Düşünce Gücüyle Tedavi kitabının yazarı Louise Hay’in felsefesini hayat tarzı olarak benimseyerek, bu felsefenin daha fazla insana ulaşabilmesi adına Louise Hay öğretisi üzerine kurulan Heal Your Life® Workshop Lideri sertifikasını aldı ve Heal Your Life Workshoplarını hayata geçirdi. 2016 yılında Heal Your Life®  Koçu Setifikasyonunu tamamlayarak Heal Your Life koçu olan alan Ceyda, 2017 yılında Heal Your Life®  Kurumsal  Eğitmeni sertifikasını almıştır. Koçluk becerileri ile harmanlanan Heal Your Life Workshopları ve bireysel seanslarında insanların hayatını iyileştirme misyonu ile yoluna devam etmektedir.